67 gadi Somijā, 26 gadi Latvijā

________________________________________________________________________________________________________________________________

MĒS ZINĀM KĀ!

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Beweship tika nodibināts Somijā 1957.gadā. 1990-tajos gados, un vēlāk tika izveidoti grupas uzņēmumi Igaunijā, Latvijā un Polijā.

SIA “Beweship Latvia” ( BEWE ) tika reģistrēts 1998.gada 25.februārī. Sākotnēji uzņēmumā strādāja viens darbinieks, pēc tam divi / trīs, līdz šobrīd esam vidēji 30 strādājošie.

BEWE galvenie darbības virzieni:

 • starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi pa sauszemi, jūru, gaisu, dzelzceļu un multimodālie pārvadājumi;
 • noliktavu pakalpojumi (tai skaitā pārtikas, muitas un akcīzes);
 • muitošanas pakalpojumi;
 • mākslas priekšmetu pārvadājumi (FINE ART);
 • hand carry courier;
 • projektu kravu pārvadājumi;
 • biroju noma.

2011.gadā uzņēmējdarbība tika sadalīta attiecīgi:

 • SIA “Beweship Latvia” nodarbojas ar  noliktavu un biroju iznomāšanu;
 • SIA “BEWE RIX” nodarbojas ar pārējo saimniecisko darbību.

BEWE lepojas ar mūsdienīgo, plašo 10 000 m2 A klases Loģistikas centru un 1 000 m2 biroju kompleksu Mārupē, stratēģiski izdevīgā vietā - netālu no lidostas “Rīga”. Loģistikas centrs ir sertificēts apkalpot plaša spektra kravas, tai skaitā, pārtikas preces, bīstamās (ADR) kravas, akcīzes preces. Uzņēmums ir saņēmis AEOF ( atzītais ekonomiskais operators) sertifikātu, kas  kopumā nozīmē uzticamību attiecībā uz muitas formalitāšu veikšanu visā ES teritorijā.

Sasniegumi

Uzņēmuma lielākie sasniegumi un komerciālie panākumi vairāk kā 26 gadu darbības laikā:

 • pašiem savs Loģistikas centrs. Tam ir iespēja strādāt 24/7. To izmanto arī tik prasīgi klienti, kā vēstniecības, kas liecina par noliktavas augstajiem standartiem un drošību, kā arī sniegto pakalpojumu augsto kvalitāti;
 • veiksmīga 2008.-2010.gada recesijas pārvarēšana;
 • piesaistītie klienti un sadarbības partneri, kuri ir nopietni tirgus segmenta dalībnieki dažādās jomās.

Gadu gaitā BEWE grupas uzņēmumiem ir izveidots ļoti plašs sadarbības partneru loks visā pasaulē. Spējam nodrošināt piegādes “no durvīm līdz durvīm” praktiski no jebkuras vietas pasaulē, jeb visur, kur var piekļūt ar kuģi, lidmašīnu, vilcienu vai autotransportu. Tas ļauj BEWEi veiksmīgi konkurēt ar starptautiskām, globālām loģistikas kompānijām.BEWE CILVĒKI - uzņēmuma vērtība

Uzņēmumā strādājošie cilvēki, kas ir loģistikas jomas speciālisti ar augstu lojalitāti attiecībā pret uzņēmumu un darbu. Mēs kopā domājam – kopā strādājam – kopā svinam svētkus – kopā sportojam! Panākumu atslēga ir LĪDZSVARS it visā!

Biznesa vidē mūsu uzņēmumu īpaši atšķir un izceļ tas, ka esam “ĢIMENES” uzņēmums – Somijā 2.paaudzē. BEWE Latvijā arī ir izveidojies par ģimenisku uzņēmumu, kurā CILVĒCĪGUMS un BIZNESS iet roku rokā. Tā ir vērtība, kas mūs dara atšķirīgus! Uzņēmums nepārtraukti investē darbiniekos, nodrošinot izglītošanās iespējas un patīkamu darba vidi, kas rezultējas ar kopīgi izvirzītiem mērķiem un to sasniegšanu.

Uzņēmumi gan Latvijā, gan pasaulē sadarbojas ar BEWE daudzus gadus, kas apliecina to, ka mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāte un klientu / partneru apkalpošanas serviss ir ļoti augstā līmenī. Katram klientam tiek rasta individuāla pieeja! Visi darbinieki brīvi pārvalda vismaz 3 valodas.

BEWE ir uzņēmums, kas ievēro biznesa ētikas pamatprincipus!


Nākotnes plāni

Uzņēmuma nākotnes plāni ir TURPINĀT AUGT un ATTĪSTĪTIES, investējot darbiniekos, rodot arvien jaunus pakalpojumu noietu tirgus pasaulē, kāpinot apgrozījumu, kā arī turpinot attīstīt multimodālos kravu pārvadājumus.


DISCIPLĪNA = ZINĀŠANAS = PRAKSE