KVALITĀTE un ĀTRUMS

Sadarbība ar spēcīgiem partneriem visā pasaulē nodrošina uzticamus auto kravu pārvadājumu. Savukārt maršruti, kuros mēs veicam kravu loģistiku, ar katru gadu paplašinās.

EIROPA

Beweship, Eiropas sauzemes kravu pārvadājumos spēj sniegt kvalitatīvas piegādes ar augstu atbildības sajūtu! Pie straujās mūsdienu kustības, Beweship spēj rast risinājumus un sniegt klientiem augstu servisu dažādās situācijās! Mēs kā vienots Eiropas kodols, kurš veic piegādes uz un no Baltijas valstīm! Sadarbojoties ar Eiropas spēcīgākajiem loģistikas partneriem nodrošinām salikto kravu plūsmu importā un exportā!

SKANDINĀVIJA

Skandināvijas virziens – otrās mājās, kur Beweship saviem klientiem un partneriem sniedz servisu ar augstāko atbildības sajūtu, veicot sauzemes kravu piegādes no visām Baltijas valstīm virzienā uz skandināju! Mūsu servisu izmanto gan partneri, gan arī klienti, kuriem nepieciešams risinājums un serviss ar precizitāti! Kravu plūsmas piegādi mēs nodrošinām ar savām transporta vienībām!

KRIEVIJA un NVS

Regulāri kravu (FTL, LTL) pārvadājumi uz / no Krievijas un citām NVS valstīm.

Mūsu speciālisti piedāvās piemērotāko transportu ikviena klienta vajadzībām, tajā skaitā bīstamajām (ADR) un negabarīta kravām.

Konsultācijas muitas formalitāšu jautājumos. 


SIA ”Beweship Latvia” un SIA ”BEWE RIX” saimnieciskā darbība, kas attiecas uz transportu, pārvadājumiem un noliktavu, darbojas saskaņā ar Ziemeļvalstu Kravas Ekspeditoru Asociācijas Ģenerālajiem Noteikumiem (NSAB 2000) (izņemot 6§ un 27§ C.3 (pienākums apdrošināt preces uzglabāšanas laikā)).